O AUTORZE

Cześć!
Jestem harmonijkarzem, a na imię mam Dawid. Od wielu lat gram na wspaniałym, bardzo eleganckim instrumencie, jakim jest dla mnie harmonijka ustna. To niesamowity instrument, w którym drzemie ogromny potencjał. O początkach mojej przygody z harmonijką możesz przeczytać tutaj. Na harmonijce najczęściej gram wolnego i bardzo klimatycznego bluesa w stylu Sonny’ego Boya Williamsona II, który mnie od zawsze inspirował, oraz wielu innych, np. Sonny’ego Tery czy Little Waltera. Grałem z paroma zespołami, lecz na dłużej zostałem z zespołem Plebania. Brałem również udział w wielu warsztatach ze znanymi harmonijkarzami w Polsce i Europie. Startowałem w kilku przeglądach harmonijkarzy i zostałem wyróżniony w Międzynarodowym Festiwalu gry na harmonijkach ustnych „HAKAM”. Z racji tego, że pochodzę z Ziemi Podkarpackiej, najczęściej prowadzę warsztaty właśnie w tych regionach. 
Co mnie odróżnia od innych nauczycieli? Jestem osobą otwartą i potrafię wytłumaczyć w prosty i skuteczny sposób, jak grać. Przeprowadzając warsztaty czy prowadząc indywidualne lekcje z moimi uczniami, zawsze spotykałem się z miłym odbiorem i wdzięcznością.

nauka gry na harmonjce podpis autora

Obecnie zajmuję się nauką gry na harmonijce innych osób. Staram się zaszczepić tę pasję w innych. Prowadzę tę stronę oraz blog, na którym udzielam rad dla początkujących graczy. Mam także swój kanał na serwisie YouTube, gdzie nagrywam filmy instruktażowe oraz z tabulaturami.

Zapraszam na mój facebook!

Jeżeli chcesz o coś zapytać albo się czegoś dowiedzieć, to możesz się ze mną skontaktować, klikając tutaj.  Zapraszam! 

Prowadzę kanał na YouTube:

Prowadzę Fan page na Facebooku: